אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

  סגור
  תפריט
  צרו קשר צרו קשר
  חייגו עכשיו חייגו עכשיו

  גמילה מקנאביס, גמילה מוויד וגמילה חשיש (מריחואנה)

  לקנאביס כינויים ושמות רבים כגון: מריחואנה, וויד, גראס, ירוק, גנג'ה ועוד… קנאביס זהו למעשה צמח אשר מוכר לאנושות משחר ההיסטוריה. החלק בצמח בעל ההשפעה הפסיכואקטיבית הוא הפרחים שאותם צורכים בעיקר באמצעות עישון או אידוי אך גם באכילה. בעשור האחרון עלה המחקר והשימוש בקנאביס לצרכים רפואיים שונים והמושג קנאביס רפואי מתייחס לשימוש הרפואי בקנאביס ולא לצמח מיוחד כפי שרבים טועים לחשוב. קנאביס נחשב לסם הנפוץ ביותר בשימוש בעולם  (אם לא מחשיבים את האלכוהול כסם).

  התמכרות לקנאביס

  משום תפוצתו הרבה והשימוש הנפוץ לצורכי בידור והנאה בשילוב עם עליה בשימוש למטרות רפואיות, רבים טועים לחשוב שזהו סם לא ממכר ו"בטוח" לשימוש כשלמעשה התמכרות לקנאביס היא תופעה נפוצה מאוד והגמילה מקנאביס היא גמילה לכל דבר. מחקרים רבים מצביעים על הקשר בין קנאביס להפרעות נפשיות רבות כולל התפרצויות של מחלות נפש והתקפים פסיכוטיים. בנוסף, שימוש תדיר בקנאביס פוגע במוטיבציה הכללית וגורם לתלות נפשית חזקה ולכן הטיפול בהתמכרות לקנאביס והליך הגמילה מקנאביס מאתגרים ולא פשוטים בכלל למרות הדעה הרווחת.

  בשנים האחרונות חלה עליה במודעות לקושי הרב בתהליך הגמילה מקנאביס ואנו עדים ליותר ויותר אנשים אשר פונים למרכזי גמילה לצורך סיוע והתמודדות עם ההתמכרות לקנאביס, תוך הכרה ביתרונות הברורים בגמילה הנעשית בעזרת אנשי טיפול מנוסים ובסביבה מתאימה.

  תהליך גמילה מקנאביס

  תסמיני גמילה מקנאביס כוללים: דיכאון, חוסר תאבון, נדודי שינה, כמיהה עזה לחזור ולהשתמש בסם ועוד…

  במרכז גמילה שבטיא, תמצאו את התנאים המיטביים בכדי להצליח בתהליך הגמילה מקנאביס.

  למרכז גמילה שבטיא יש את הידע, הניסיון והכלים המתאימים כדי להתאים את הטיפול המתאים לסוג ההתמכרות והחומר שנעשה בו שימוש לרעה, לרבות גמילה מקנאביס וחשיש.

  תכנית הטיפול שלנו מחולקת לשלושה שלבים זאת כדי לאפשר הדרגתיות ודרך בטוחה להצלחת הגמילה. ישנה חשיבות רבה לגמילה הדרגתית ומפוקחת תוך ליווי רפואי, נפשי ורגשי מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, בסביבה משפחתית מכילה ואוהבת.

  במרכז גמילה שבטיא תקבל את התנאים המיטביים כדי להצליח בתהליך הגמילה מקנאביס ולצאת לדרך חופשית וחדשה. החל בסביבת החלמה מתאימה ותומכת, צוות מקצועי ומנוסה וכלה בטיפול ועזרה תרופתית במידת הצורך בכדי להקל על תסמיני הגמילה השונים. בנוסף, תקבל אצלנו תמיכה וליווי מקצועי מתאים להמשך, גם לאחר סיום תקופת הגמילה במרכז ועזרה וסיוע מקצועיים גם לקרובים אליך במידת הצורך.

  כל מקרה הוא קצת שונה וייחודי, צור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים וביחד נוכל למצוא את הדרך הטובה ביותר לסייע לך בהתמודדות עם הגמילה מקנאביס או חשיש.

   

   מרכז גמילה שבטיא

  אנחנו כאן למענך…
  החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
  לקבלת פרטים נוספים
  באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬