אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

סגור
תפריט
צרו קשר
חייגו עכשיו
מרכז גמילה, אודותינו

אודותינו

שבטיא הוא מרכז גמילה פרטי המטפל במספר מצומצם של מטופלים, הממוקם במלון בוטיק מיוחד ומקסים בעיר העתיקה של באר שבע. הגמילה והטיפולים בהתמכרויות נעשים באווירה משפחתית וביתית. מרכז גמילה שבטיא הוא מוסד רפואי בפיקוח ורישיון של משרד הבריאות אשר מקפיד על שמירה מלאה של דיסקרטיות וללא חובת דיווח. בין צוות המרכז והמטופלים נרקם קשר אשר חשוב מאין כמוהו לתהליך הגמילה והטיפול בהתמכרויות.

מרכז גמילה, אודותינו

המנהל הרפואי של המרכז – ד"ר איגור גורז'לצן,
פסיכיאטר ונרקולוג מומחה,
בעל ניסיון רב בגמילה וטיפול בהתמכרויות.

מרכז גמילה, אודותינו

מנהלת הטיפול – הגב' לבנה אלמקייס,
פסיכותרפיסטית ממוקדת התמכרויות, מנחת קבוצות ומנחת פסיכודרמה.
בעלת ניסיון רב בעבודה עם מכורים.

 

במרכז גמילה שבטיא יש יחס גבוה במיוחד בין מספר אנשי הצוות לכמות המטופלים באופן שמאפשר מתן התייחסות מלאה ואישית לכל מטופל בתהליך הגמילה. הצוות מגיע ממגוון של מקצועות טיפול, עם התמחות וניסיון רב בגמילה וטיפול בהתמכרויות.

סדר היום במרכז הוא עשיר, מגוון ומלא בפעילויות.

את הקמת מרכז הגמילה יזמו שירה וליאור סלפטר, מתוך רצון לסייע למכורים ומתוך הכרה בנחיצות קיומו של מרכז גמילה אינטימי, משפחתי ואיכותי.

 

מרכז גמילה שבטיא – איך זה התחיל ?

הכל התחיל בשיחת טלפון, מעברו השני של הקו היה רוני (שם בדוי) :
– שירה שלום, אני לא בטוח אם את זוכרת אותי, טיילנו באזור והתארחנו אצלכם לארוחת שישי.
– בוודאי שאני זוכרת רוני, היה ערב מקסים.
– אני לא יודע אם אתם הכתובת הנכונה, אבל כשהיינו אצלכם ראינו את החברה הצעירים שאימצתם לחיק משפחתכם והדבר נגע מאוד ללבנו. בן דודי מתגורר בפלורידה, הוא רופא ואשתו מורה. בתם דנה (שם בדוי) היא בחורה בת 26 בעלת תואר ראשון שלקחה מנת יתר ממשככי כאבים וכעת לאחר מספר ניסיונות גמילה שונים בארה"ב. הם פנו אליי ושאלו אם אני מכיר מקום בישראל שיכול לעזור לדנה. מקום "אחר", משפחתי ולא באווירה של "מוסד", אתם הראשונים שחשבתי עליהם. את חושבת שתוכלי לעזור?

לאורך כל השנים, ליאור ואני, השתדלנו לא לסרב לבקשות עזרה מאנשים שונים שהגיעו לפתחנו והפכו לחלק מחיינו. גם הפעם נענינו לקריאה אך כבר מההתחלה היה לנו ברור שבמקרה הזה, זו לא עזרה שאנו יכולים להעניק בביתנו.
וכך, מתוך רצון לעזור לדנה, נרקם הפרויקט שלימים ייקרא "מרכז גמילה – שבטיא". מרכז גמילה שמשמש כבית, מרכז גמילה אינטימי ומשפחתי שבו כל מטופל זוכה לתשומת לב מלאה, עם הטיפול והמטפלים הטובים ביותר ולא פחות חשוב – מרכז גמילה אשר מעניק טיפול בנוחות מרבית ובאווירה פסטורלית.

דברו איתנו בכדי ללמוד ולדעת עוד על מרכז הגמילה שלנו ועלינו.

 

מרכז גמילה, אודותינו

אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬