אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

  סגור
  תפריט
  צרו קשר צרו קשר
  חייגו עכשיו חייגו עכשיו
  מרכז גמילה פרטי - שבטיא

  אודותינו

  מרכז גמילה פרטישבטיא 

  מרכז גמילה פרטי שבטיא מטפל במספר מועט של מטופלים,
  בכדי להעניק טיפול אינטימי ואישי הנותן מענה לכל מטופל ומאפייניו הייחודים.

  מרכז גמילה שבטיא, ממוקם במלון בוטיק מיוחד ומקסים באווירה ביתית, מכילה ואוהבת. תהליך הגמילה ואופן הטיפול נעשים בגישה חמה ומחבקת על ידי צוות מקצועי רחב ומנוסה ובעזרת תכנית טיפול תלת-שלבית פורצת דרך, הייחודית למרכז. מרכז גמילה שבטיא פועל בפיקוח ורישיון של משרד הבריאות ללא חובת דיווח תוך הקפדה ושמירה מלאה על דיסקרטיות ושמירה על פרטיות המטופלים.

  בין צוות המרכז והמטופלים נרקם קשר אישי, הדוק וייחודי אשר תורם תרומה משמעותית להצלחת תהליך הגמילה והטיפול בהתמכרות.

  המנהל הרפואי של מרכז גמילה שביטא -ד"ר איגור גורז'לצן
  ד"ר גורזלצן הינו פסיכיאטר ונרקולוג מומחה,
  בעל ניסיון רב בגמילה וטיפול בהתמכרויות במוסדות שונים בקהילה. ד"ר איגור נמצא במרכז גמילה  שבטיא, על בסיס יום יומי על מנת לתת מענה מיידי לכלל המטופלים תוך יחס אישי וקשר רציף עימם.

  במרכז גמילה שבטיא היחסבין מספר אנשי הצוות לכמות המטופלים גבוה במיוחד על מנת לאפשר מתן התייחסות מלאה ואישית לכל מטופל  בכל שלב בו הוא נמצא, תוך התמקדות  בצרכיו האישיים. התמקדות זאת מאפשרת להבחין מקרוב  ולזהות רגישויות וצרכים העולים בתהליך הגמילה.

  במרכז גמילה שבטיא מיישמים תכנית טיפול ייחודית המאפשרת גישות ודוקטרינות טיפול מגוונות, תוך התמחות וניסיון רב בגמילה וטיפול בהתמכרויות. מגוון המאפשר לראות כל מטופל  מזוויות טיפוליות שונות ולבנות תכנית טיפולית מותאמת אישית.

  סדר היום במרכז עשיר, מגוון ומלא בפעילויות. המטופלים מלווים על ידי מטפלים ומדריכי החלמה לאורך היממה כולה. בכל יום במרכז גמילה שבטיא מתקיימות מספר קבוצות טיפוליות בנושאים שונים בניהם: קבוצה טיפולית של תכנית 12 הצעדים, קבוצות בוקר "רק להיום", קבוצת פסיכודרמה, מיינדפולנס, דמיון מודרך. כמו כן, קבוצות העוסקות בעולם הרגשי של הטופל  לדוגמא: גבולות, רגשות , מציאת הילד הפנימי, אורח חיים למכור נקי, דפוסי התמכרות וכלים למתן שחרור דפוסים אלו. מתוך ההבנה כי על המכור לקבל כלים רבים בכדי לשמור על ניקיון  משימוש ומסלול החלמה תקין ורציף. נערכות קבוצות 12 צעדים וקבוצות NA בנוסף לאימון כושר פונקציונאלי כ-3 פעמים בשבוע במכון כושר מקצועי. למטופלים קבוצות הפוגה כגון: תרפיה בצילום, קלפים, כתיבה ושירים. סדר היום מתחיל בבוקר ומסתיים ב23:30 בלילה .

  את הקמת מרכז הגמילה יזמו שירה וליאור סלפטר, מתוך רצון לסייע למכורים ומתוך הכרה בנחיצות קיומו של מרכז גמילה אינטימי, משפחתי ואיכותי.

  ליאור ושירה סלפטר - מרכז גמילה שביטא
  ליאור ושירה סלפטר – מרכז גמילה שביטא

   

  מרכז גמילה שבטיא – איך זה התחיל?

  הכל התחיל בשיחת טלפון, מעברו השני של הקו היה רוני (שם בדוי) :
  – שירה שלום, אני לא בטוח אם את זוכרת אותי, טיילנו באזור והתארחנו אצלכם לארוחת שישי.
  – בוודאי שאני זוכרת רוני, היה ערב מקסים.
  – אני לא יודע אם אתם הכתובת הנכונה, אבל כשהיינו אצלכם ראינו את החברה הצעירים שאימצתם לחיק משפחתכם והדבר נגע מאוד ללבנו. בן דודי מתגורר בפלורידה, הוא רופא ואשתו מורה. בתם דנה (שם בדוי), בחורה בת 26, בעלת תואר ראשון שלקחה מנת יתר ממשככי כאבים ולאחר מספר ניסיונות גמילה שונים בארה"ב. הם פנו אלינו ושאלו האם אני מכיר מקום בישראל שיכול לעזור לדנה. מקום "אחר", משפחתי ולא באווירה של "מוסד", אתם הראשונים שחשבתי עליהם. את חושבת שתוכלי לעזור?

  לאורך כל השנים, ליאור ואני, השתדלנו לא לסרב לבקשות עזרה מאנשים שונים שהגיעו לפתחנו, והפכו לחלק מחיינו. גם הפעם, נענינו לקריאה. כבר מההתחלה היה לנו ברור שבמקרה הזה, זו לא עזרה שאנו יכולים להעניק בביתנו.
  כך, מתוך רצון לעזור לדנה, נרקם הפרויקט שלימים ייקרא "מרכז גמילה – שבטיא". מרכז גמילה שמשמש כבית, מרכז גמילה אינטימי ומשפחתי שבו כל מטופל זוכה לתשומת לב מלאה, עם הטיפול והמטפלים הטובים ביותר ולא פחות חשוב – מרכז גמילה אשר מעניק טיפול בנוחות מרבית ובאווירה פסטורלית ונעימה המאפשרת תהליך גמילה אישי, נעים ומחזק ככל האפשר.

  קישור לכתבה של עמוס דה וינטר עלינו ועל מרכז גמילה שבטיא בעיתון קו למושב

  "שנים רבות היו בני הנוער מהמרחב הכפרי מוגנים מפני התמכרויות לסמים, להימורים או לאלכוהול, בעיקר בגלל הריחוק הגיאוגרפי –

  אך עידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאפליקציות, יצר מצב שבו כל נער או נערה שמעוניין בסמים יכול להשיגם בקלות, מבלי לצאת מהבית.

  שירה וליאור סלפטר, מקדש ברנע, פתחו את שבטיא – מרכז גמילה פרטי, באווירה ביתית ומשפחתית, מכילה ואוהבת, השוכן במלון בוטיק מפנק.

  חלק מהמטופלים שלהם הם בני נוער שבאים מכאן – מהמושבים ומהקיבוצים"

   

  קישור לכתבה של אריק וייס בערוץ 13

  "על מגפת השימוש בתרופות מרשם.

  לא הרחק מעבר לים… ממש כאן אצלנו!

  תודה גדולה לנפלאים ממרכז גמילה שבטיא

  שהיו מוכנים לספר את הסיפור שלהם

  בכדי לנסות ולעזור למכורים שעדיין סובלים"

   

  למרכז גמילה שבטיא יש את הידע, הניסיון והכלים המתאימים כדי להתאים את הטיפול המתאים לסוג ההתמכרות והחומר שנעשה בו שימוש לרעה.

  תכנית הטיפול שלנו מחולקת לשלושה שלבים זאת כדי לאפשר הדרגתיות ודרך בטוחה להצלחת הגמילה. ישנה חשיבות רבה לגמילה הדרגתית ומפוקחת תוך ליווי רפואי, נפשי ורגשי מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, בסביבה משפחתית מכילה ואוהבת.

  במרכז גמילה שבטיא תקבל את התנאים המיטביים כדי להצליח ולהיגמל מההתמכרות ולצאת לדרך חופשית וחדשה. החל בסביבת החלמה מתאימה ותומכת, צוות מקצועי ומנוסה וכלה בטיפול ועזרה תרופתית במידת הצורך בכדי להקל על תסמיני הגמילה השונים. בנוסף, תקבל אצלנו תמיכה וליווי מקצועי מתאים להמשך, גם לאחר סיום תקופת הגמילה במרכז ועזרה וסיוע מקצועיים גם לקרובים אליך במידת הצורך.

  צור עמנו קשר בכדי ללמוד יותר עלינו, אנו זמינים עבורך בכל עת.

   

  מרכז גמילה שבטיא ליאור ושירה סלפטר מייסדים ומנהלים של שבטיא מרכז לגמילה וטיפול בהתמכרויות

  אנחנו כאן למענך…
  החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
  לקבלת פרטים נוספים
  באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬