גמילה מכדורי שינה

גמילה מכדורי שינה

כדורי שינה ניתנים בידי מרשם רופא לסובלים מקשיי שינה ברמה אקוטית. קשיי שינה מובילים לקשיים רבים נוספים ופוגעים משמעותית באיכות החיים ברמה הפיזית והמנטלית. לעתים, בשל העובדה כי מדובר בתרופות מרשם, קשה לזהות מתי מתפתחת תלות פיזית ומנטלית בכדורים אלו. התמכרות לכדורי שינה פוגעת רבות באופנים גלויים וסמויים בכלל תחומי החיים ואף פוגעת בקשר עם הסביבה ברמה המשפחתית, חברתית, תעסוקתית וכלכלית. אל תישארו עם זה לבד, הצעד הראשוני בדרך לפתרון והחלמה הוא הכרה בבעיה. אם אתם קוראים מילים אלו ונדמה לכם כי זה קשור אליכם או לאדם קרוב, כדאי לפנות לפגישת ייעוץ ראשונית במרכז גמילה שבטיא המציע תוכניות גמילה מחומרים והתנהגויות מסוכנות בתנאי שהייה מלאים ויוקרתיים. אנו ממוקמים במלון בוטיק בלב הטבע הירוק והפורח, בסביבה שלווה ופסטורלית. צוות המומחים שלנו מוביל בתחום ההתמכרויות בישראל וכולל מומחי גוף ונפש ומומחים בגישה הפרטנית והקבוצתית לטיפול על מנת לספק את המענה המקיף והנכון ביותר לכל אחד ואחת, לפי הצרכים והרצונות הייחודיים להם.

מי זקוק לתהליך גמילה מכדורי שינה?

כאמור, כדורי שינה הם תרופות מרשם, לכן אנו יכולים לדעת כי הם בטוחים לשימוש ומאושרים בידי משרד הבריאות. יחד עם זאת, פיתוח תלות בהם יכול בטווח הארוך להפוך להרגל הרסני שפוגע בתחומי החיים ברמת הפרט והסביבה. הסכנות הפיזיות, המנטליות, קוגניטיביות והתנהגותיות הטמונות בכך דורשות טיפול מחייב ומיידי. אם אתם מזהים שינוי בדפוסי הצריכה אצלכם או אצל אדם קרוב, הגדלת הכמויות ופיתוח הוויה הממוקדת בצריכה של הכדור- מדובר בנורות אזהרה. אם אתם מזהים התעלמות מהשלכות שליליות הנובעות מצריכה מוגברת של הכדור וניסיונות חוזרים ונשנים להפחתת תדירות, גם כאן מדובר בנורות אזהרה. מובן כי לא ניתן לאבחן התמכרות באמצעות האינטרנט ונדרש אבחון מקצועי לשם כך, אך אם יש בכם את החשש, עדיף לבדוק זאת בזמן מאשר להצטער אחר כך.

מי אנחנו?

מרכז גמילה שבטיא מציע תוכנית גמילה בעלת שלושה שלבים שהוכחה כיעילה, הדרגתית ובטוחה לטיפול בהתמכרויות ויצירת תהליך מיטיב של גמילה מכדורי שינה. אנו פועלים תוך ליווי מלא לאורך כל הדרך, מציעים סדר יום עשיר בפעילויות ודואגים לשהייה בתנאים יוקרתיים שיאפשרו קרקע ליציר תהליך החלמה מיטיב שיחזיק לאורך טווח.

post-thumbnail
שירותים נוספים שיעניינו אותך
post-thumbnail
איך לעזור למכור לסמים?

האם אפשר לעזור לאדם המתמודד עם התמכרות? איך לעזור למכור...

קראו עוד >
post-thumbnail
היכן ניתן למצוא מכון גמילה לנשים?

להתמכרות היבטים מגדריים והצורך במענה מתאים, מכון גמילה לנשים, ברור מאי...

קראו עוד >
post-thumbnail
הכל על גמילה מסמים

כל המידע על גמילה מסמים קנאביס, אלכוהול, פנטניל ,קטמין, בנזו, קוקאין,...

קראו עוד >
post-thumbnail
כך תיגמלו מכדורים ומתרופות מרשם

מגפת האופיואידים בארה"ב החלה באמצע שנות ה-90' וגבתה את חייהם...

קראו עוד >