אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

סגור
תפריט
צרו קשר
חייגו עכשיו

גמילה מקוקאין

קוקאין הנו סם ממריץ ומעורר אשר גורם לתחושת אופוריה וחידוד המחשבה ובשל כך מקובל מאוד בקרב "אנשי קריירה" . הקוקאין נחשב לסם של "עשירים" ומחירו גבוה יחסית לסמים אחרים. בארה"ב זהו הסם הנפוץ ביותר אחרי הקנאביס וגם בישראל השימוש בקוקאין נרחב ביותר והרבה מאוד מהפניות אל מרכז הגמילה שלנו הן של מכורים לקוקאין המבקשים עזרה וסיוע בתהליך הגמילה.

שימוש יתר בקוקאין עלול לגרום להפרעה בקצב הלב ואף למוות. גמילה מקוקאין יכולה להיות קשה ולא נעימה אף על פי שבדרך כלל לא תהיה סכנה פיזית של ממש למכור הנגמל. ההתמודדות הגדולה בגמילה וטיפול בהתמכרות לקוקאין היא בעיקר נפשית ואין בעובדה זו להפחית מהאתגר ומהקושי שעומדים בפני המכור לקוקאין והתלות הנפשית והפסיכולוגית של המכור בסם נחשבת לחזקה ביותר.

מכאן היתרון והכוח לגמילה במרכז גמילה מוכר ומקצועי עם כל התמיכה הנפשית, רגשית ולעתים קרובות אף סיוע תרופתי במידת הצורך ובהתאם לצרכים של המכור.

תסמיני הגמילה מקוקאין כוללים עייפות וחוסר מנוחה, דיכאון, חרדה, כאבי שרירים, צמרמורות וכמיהה עזה לחזור ולהשתמש בסם למרות הנזקים הרבים שנגרמו למכור בעקבות השימוש וההתמכרות לקוקאין.

במרכז גמילה שבטיא תמצא את התנאים המיטביים בכדי להצליח ולהיגמל משימוש בקוקאין. החל בסביבת החלמה מתאימה ותומכת, אנשי טיפול מנוסים וכלה בטיפול ועזרה תרופתית במידת הצורך על מנת להקל על תסמיני הגמילה.

כל מקרה הוא קצת שונה וייחודי, צור איתנו קשר לפרטים נוספים ובכדי שנוכל יחד למצוא את הדרך לסייע לך.

 

, גמילה מקוקאין

אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬