אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

  סגור
  תפריט
  צרו קשר צרו קשר
  חייגו עכשיו חייגו עכשיו
  MMC סם הדוקטור

  סם הדוקטור MMC

  כנראה שאתם מכירים אותו בשמות הסלנג שלו , סם הדוקטור או mmc  אבל זה אותו הדבר . משבר הקורונה והמחסור בסמים אחרים גרם לעליה משמעותית בצריכת סמים אלו. גם אם שמעתם על סמים אלו רק לאחרונה, מדובר בחומרים שקיימים בשוק זמן רב. סם הדוקטור או mmc, הם שמות שונים של אותו הסם, mmc3. Mmc4  הוא סם מקבוצת הסמים המעוררים ונחשב לאחד התחליפים הסינתטיים החזקים ביותר של צמח הגת. למידע נוסף על תהליך גמילה מכדורי שינה אל תהססו ופנו אלינו עוד היום.

  סם הדוקטור mmc– כל מה שאתם צריכים לדעת

  לסיום

  מגוון השמות השונים של סם הדוקטור  mmc  משקף בעיקר את הניסיונות הרבים של ייצרני סמים להחדיר את החומר לשוק בכל הכוח. מדובר בסמים סינתטיים, תרכובות שונות בעלות הבדלים מזעריים שמטרתם לעקוף את חוק פקודת הסמים המסוכנים ולהציגם כסמים חוקים.  משבר הקורונה והירידה בזמינות סמים אחרים גרם לכניסתם המחודשת של סמים אלו לשוק. לסמים אלו נזקים בריאותיים רבים ופוטנציאל גבוה להתמכרות. אל תתנו לשמות השונים להטעות אתכם, זה הכול אותו דבר, חומרים פסיכואקטיביים מסוכנים מאד עבורכם.

  אם אתם כבר בתוך זה, צורכים את החומר ומרגישים שאתם מאבדים שליטה על הכמויות, פנו עוד היום למרכז גמילה. בתהליך הגמילה תעברו ניקיון של הגוף מהסם, תלמדו לזהות מצבים המהווים עבורכם טריגר לשימוש, תבנו אסטרטגיות התמודדות ותצאו עם כלים להמשך הדרך.

  אפשר  לצאת מזה. אפשר למצוא חזרה את הדרך לחיים בריאים, את הכוחות להמשיך להתמודד. לפעמים מה שצריך זה יד מושטת לעזרה ,ידע, ניסיון ומחויבות לעזרה.

  גמילה היא אפשרית. פנו אלינו עוד היום.

  אנחנו כאן למענך…
  החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
  לקבלת פרטים נוספים
  באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬