מרכז גמילה שבטיא – מכתב תודה מההורים של דפנה

מרכז גמילה שבטיא – מכתב תודה מההורים של דפנה

צוות מרכז גמילה שבטיא היקר,

תודה על הזכות שנפלה בחלקנו, לפגוש ולהכיר כל אחד מהצוות המופלא של הבית הזה שנקרא מרכז גמילה שבטיא – שירה, קארן, ליאור, שרון, שובל, מיקי, ארתור ד״ר איגור ואיריס המדהימים.

תודה על החום, האהבה, ההבנה, ההתחשבות, הרגישות, ההכלה והמקצועיות שדפנה זכתה לקבל מכם, וגם אנחנו – המשפחה.

הדרך לא היתה פשוטה, היו בה מהמורות, אך בזכות העקשנות, ההתמדה, הניסיון והמסירות של כל אחד מכם, דפנה צלחה אותה, כשהיא מגייסת את כוחות-העל שלה.

אין לי ספק שדפנה לא תשכח את השהייה במרכז גמילה שבטיא, ותיקח איתה לחיים חוויות טובות ומעצימות, וכן, כלים להמשך הדרך.

אני זוכרת את הימים ואת השבועות הראשונים – ספרנו כל יום שחלף, הוקרנו אותו, והתפללנו ליום מוצלח נוסף, והנה היום אנו סופרים 162 ימים רצופים של דפנה נקייה וצלולה – זה כל כך לא מובן מאליו!!!

במהלך החודשים שחלפו זכינו לראות את דפנה שמחה, מאושרת, מתרגשת ואופטימית, אפילו תווה חלומות לעתיד, והכל עם תודעה נקייה, כזו שלא ראינו מזמן.

אין לנו ספק שהדרך מתמשכת, ואף צפויים לה ולנו אתגרים לאורכה, אך אתם הייתם שם בתחילתה – עטפתם אותה והייתם עבורה בית אמיתי ומשפחה.

שירה – את אשה מיוחדת ונדירה בחוכמתך ובלב הענק שלך. כמה הכלה, הקשבה וסבלנות יש בך, את מתנה לעולם ולכל מי שיכנס לבית – מרכז גמילה שבטיא שהקמתם, את וליאור.

תודה על השיחות הארוכות בחודש האחרון, שבהן הקשבת גם למה שהיה לי להגיד ונתת הרגשה שאת לא מוותרת, תודה על המאמצים הגדולים שהשקעת לקראת היציאה של דפנה מהבית ובניית תוכנית המשך.

מאחלת לך שתמיד יהיו בך הכוחות להעניק את מתנתך וכישורך הטבעי לעולם – ללוות נשמות תועות בתהליך ההחלמה שלהם, ולגעת בכמה שיותר אנשים, בעיקר בנשים צעירות.

קארן – דפנה לא יכלה לקבל עו״סית יותר מושלמת ומדויקת ממך. את אישיות נדירה ומיוחדת, אותנטית, צבעונית, אינטליגנטית בטירוף, יודעת להקשיב, אסרטיבית ועוצמתית. התמיכה והליווי שדפנה זכתה לקבל ממך, הם גורם משמעותי בהצלחה שלה במרכז גמילה שבטיא.

תודה על השיחות המשפחתיות ועל הפעמים שהוקפצת מביתך בהתראה קצרה ובזמנך החופשי כשקפץ לדפנה הפיוז, תודה שהגעת לפעמים במיוחד להעיר אותה כשאף אחד אחר לא הצליח, תודה ענקית שתמכת בה בשלב שחוותה ניתוקים, תודה על כל השיחות המחזקות, התומכות והמעצימות שהיו לך איתה, תודה שראית אותה והאמנת בה וביכולות שלה.

שרון – תודה על השיחות שלך עם דפנה, על שאפשרת לה לגעת בחדרים פנימיים וכואבים שלא נגעה בהם שנים ועזרת לה לאוורר אותם. תודה על הפעם ההיא שהגעת אלינו הביתה, במוצ״ש, כל כך מאוחר בלילה, רק כדי לתמוך בדפנה שחוותה משבר ועזרת לה להתגבר עליו ולהרגיש שהיא לא לבד. חיזקת, עודדת ובעיקר – ראית אותה ונתת תוקף למה שהרגישה וחוותה .

שובל, מיקי וארתור – תודה לכם, על השיחות בזמן הביקורים, על שהייתם שם עבור דפנה ברגעים קשים אך גם שמחים וטובים. שמחנו לפגוש ולהכיר אנשים אמיתיים, עם ניסיון חיים לא פשוט, כזה שנותן כוח והשראה לאחרים. תמיד תהיו חלק מההצלחה של דפנה במרכז גמילה שבטיא.

תודה לד״ר איגור שידע לזרום עם דפנה ולהתאים לה בכל שלב טיפול תרופתי מתאים, תוך שמירה על קשר אישי, נעים ואנושי.

שוב תודה לכולם, שתדעו עוד ועוד הצלחות, אמן ואמן!

באהבה והערכה גדולה

post-thumbnail
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
post-thumbnail
אדם קרני, מדריך החלמה בשבטיא

סטודנט להנדסה באוניברסיטת בן גוריון. שהיתי כמטופל מס חודשים במרכז...

קראו עוד >
post-thumbnail
דר' איגור גורז'לצן, המנהל הרפואי של מכון גמילה שבטיא

מומחה לפסיכיאטריה ונרקולוג. בוגר קורס "רפואת התמכרויות" באוניברסיטת תל אביב. ניסיון של...

קראו עוד >
post-thumbnail
היכן ניתן למצוא מכון גמילה לנשים?

להתמכרות היבטים מגדריים והצורך במענה מתאים, מכון גמילה לנשים, ברור מאי...

קראו עוד >
post-thumbnail
טיפול בהתמכרות להימורים, מאיפה מתחילים?

אין מי שיכול להעיד על עצמו שהתהליך היה פשוט. טיפול...

קראו עוד >
post-thumbnail
יום שחור בשימוש – רפאל

המסר הזה שמתאר עד לאן התמכרות לריטלין יכולה לקחת אדם,...

קראו עוד >
post-thumbnail
מה זה מכון גמילה?

מכורים רבים המחפשים מענה תוהים מה זה מכון גמילה? לא...

קראו עוד >