אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

  סגור
  תפריט
  צרו קשר צרו קשר
  חייגו עכשיו חייגו עכשיו
  גמילה מגראס

  מידע נוסף על גמילה מגראס

  השיח הציבורי סביב שימוש בגראס מקשה על זיהוי התמכרות וצורך בגמילה מגראס. יש גופים מסחריים בעלי אינטרסים כלכליים שמעוניינים לגרום לכם לחשוב כי גראס הינו תרופה טבעית ולא ממכרת. אולם, מחקרים  מוכיחים כי לגראס פוטנציאל להתמכרות ונזקים בריאותיים . האתגר הייחודי עבור אלו המשתמשים בגראס הוא להודות כי על אף הלגיטימציה החברתית, הם מתחילים לפתח התמכרות. לכן, חשוב מאד להכיר בכך כי גם גראס עלול להיות ממכר וישנם תוכניות גמילה מגראס.

  גמילה מגראס – מהתמכרות להחלמה

  סימפטומים אלו עשויים להשתנות בעוצמתם ממכור למכור. מכורים רבים מעידים כי פעמים רבות נפילה וחזרה לשימוש קורות במהלך הופעתם של סימפטומים אלו. התמודדות עם תסמונת גמילה מצריכה מוטיבציה גבוהה, תמיכה מרבים ולעיתים אף השגחה רפואית. כדי להבטיח שניסיון הגמילה הנוכחי לא יסתיים בנפילה וכישלון, חשוב לעשות תהליך זה בסיוע ובתמיכה של אנשי מקצוע ורופא מומחה להתמכרויות. אנשי מקצוע יוכלו לספק לך את התמיכה הנדרשת ובמידת הצורך, רופא יוכל להתאים לך טיפול תרופתי כדי להתמודד עם הסימפטומים.

  -גמילה היא תהליך שעלול להיות מורכב וקשה ולכן חשוב לעשותה במסגרת מקצועית ותומכת. פעמים רבות מכורים נוטים לחשוב כי בעיית ההתמכרות שלהם בשליטה והם יצליחו להיגמל בכוחות עצמם. אולם, להיגמל לבד , זה קשה מאד ולפעמים אף בלתי אפשרי. גמילה מצריכה ידע, ניסיון ותמיכה. כדי להימנע ממצב בו אתה צובר ניסיונות גמילה רבים, חוויות שליליות וירידה בתחושת המסוגלות, חשוב לעשות תהליך זה בליווי מקצועי.

  – במרכז גמילה ישנו מגוון אנשי מקצוע, מומחים לטיפול בהתמכרויות. התהליך הטיפולי נעשה בשיחות פרטניות ומפגשים קבוצתיים. כיום, טיפול בהתמכרויות נעשה במגוון שיטות טיפול אשר הוכחו כיעילות. תוכנית גמילה הינה תוכנית הנבנית בשיתוף פעולה של האדם והצוות המטפל ומותאמת אישית למצבו של האדם, צרכיו ומטרותיו

  לסיכום

  גראס, בשונה ממה שאתם חושב ומניח, עלול להיות ממכר ובעל השלכות על מצבך הבריאותי. השיח הציבורי, אשר מוטה באמצעות חברות בעלות אינטרסים כלכלים גורם לכך שפעמים רבות קשה להודות בהתמכרות. הגראס נפוץ כבילוי חברתי והכרה בדבר נזקים ורצון בהפסקת השימוש עשויים להיות קשים. אם אתה משתמש בגראס ומרגיש כי אתה מתחיל להיות מכור, זה הזמן לקחת את הזמן ולבדוק מה מצבך, איך אתה מרגיש ומה אתה רוצה עבור עצמך. כי בסופו של דבר, אחרי הבילויים והמסיבות וסופשים, זה החיים שלך, וזה בידיים שלך.

  אנחנו כאן למענך…
  החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
  לקבלת פרטים נוספים
  באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬