קלונקס

קלונקס

קלונקס היא תרופה הניתנת במרשם רופא ומאושרת לשימוש בידי משרד הבריאות. תרופה זו ניתנת במצבים של אפילפסיה, חרדה והפרעות שינה. אחת מתופעות הלוואי המוכרות לתרופה זו היא הסכנה בהתמכרות להשפעותיה המשככות והמרגיעות, שעשויות לייצר תלות פיזית ורגשית, לכן יש לקחת אותה רק עם מעקב של רופא על תהליך הצריכה. לצערנו, במקרים רבים התלות הפיזית והמנטלית מובילה למעגל ההתמכרות ההרסני של הסתרה, הכחשה ולכן קושי באיתור התופעה. להתמכרות זו סכנות ברמה הפיזית, מנטלית, קוגניטיבית והתנהגותית. יתרה מכך, התמכרויות מובילות לפגיעה ברמה הסביבתית ובקשר עם הסביבה בתא המשפחתי, בחברה, ברמה התעסוקתית ובהיבט כלכלי. סיכונים אלו רבים ומשמעותיים, דוחקים את המכורים אל שולי החברה ותורמים לתחושות הבדידות. גמילה מקלונקס יכולה להתבצע במערך קהילתי, אך לעתים במצבים אקוטיים דורשת שהייה במרכז גמילה מקצועי. מרכז גמילה שבטיא הינו מכון יוקרתי בתנאי מלון בוטיק הכולל ליווי של צוות מומחים לאורך עשרים וארבע שעות ביממה. אנו מאמינים כי ההכרה בהתמכרות היא השלב הראשוני בדרך לקבלת עזרה מיטיבה ויציאה לדרך חדשה תוך שיפור ניכר באיכות החיים.

תוכנית שלושת השלבים במסגרת גמילה מקלונקס

שיטת הטיפול המרכזית המתקיימת במכון היא שיטת שלושת השלבים שהוגדרה כיעילה, הדרגתית ובטוחה לטיפול במגוון סוגי התמכרות ותלות. בשלב הראשוני נפעל ליצירת איזון גופני, רגשי ונפשי מחודש. חשוב להבין כי הגמילה מובילה בתור התחלה למגוון תסמינים פיזיים ורגשיים לא פשוטים שיש קושי להתמודד איתם לבד, ועדיף לעשות זאת בליווי צוות המתמחה בגוף ונפש. בשלב השני, כשהתסמינים האקוטיים והראשוניים נרגעים, ניתן להתחיל בעבודת עומק היורדת לשורש ההתמכרות. שלב זה דורש אומץ ושיתוף פעולה רב, אך טומן בחובו יתרונות רבים. האמונה היא כי אף אדם לא נולד מכור ואף אדם גם לא אשם בכך באופן מלא. אנו מתבוננים בתופעת ההתמכרות ובתהליכים שהובילו אליה בעיניים חומלות ונטולות שיפוטיות, אך מעודדים כמובן לקיחת אחריות מלאה של המכור על המצב. בשלב השלישי, אנו שמים דגש על היציאה לדרך חדשה. היציאה מהמרכז היא תהליך מורכב ולכן אנו מבצעים אותו באופן הדרגתי כדי לקיים השתלבות מיטיבה.

מי אנחנו?

מרכז גמילה שבטיא מציע גמילה מקלונקס באמצעות מערך טיפולי שלם ומקיף. הצוות שלנו מסור, מקצועי ואוהב, כך שהתהליך מתבצע בתמיכה מלאה. אנו מציעים שהייה בתנאי לינה מלאים, באווירה יוקרתית, עם כל המתקנים הנדרשים כדי להרגיש כמו בחופשה, בתוך תהליך משמעותי וחשוב זה. חייגו אלינו לקבלת ייעוץ 058-712-4-712

post-thumbnail
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
post-thumbnail
התחילו עכשיו גמילה מאטנט- ותרגישו בתוצאות באופן מיידי!

אדרל הוא שם המותג של התרופה אטנט, וייתכן שהיא נרשמה...

קראו עוד >
post-thumbnail
איך תגלו איזה מכון גמילה פרטי הכי טוב עבורכם?

מכוני גמילה רבים מבססים את עבודתם על טיפול קבוצתי. המשתתפים...

קראו עוד >
post-thumbnail
פסילוסיבין

פטריות פסילוסיבין או בשמם המוכר, פטריות הזיה, הן פטריות טבעיות...

קראו עוד >
post-thumbnail
כל מה שלא ידעתם על גמילה מקנאביס

שימוש כבד או מתמשך במריחואנה, כמו סמים ממכרים אחרים, עלול...

קראו עוד >