מה זה אומר, לעבור תהליך גמילה

מה זה אומר, לעבור תהליך גמילה

גמילה היא כל שינוי של הדפוס החוזר, בו אדם מפתח תלות במוצר כלשהו או בפעולה זו או אחרת, במטרה לשפר את איכות חייו. אמנם, המונח די פשוט והכל נשמע ברור, אבל האמת היא, כי מי שמכיר את התחום מקרוב, יודע עד כמה תהליך גמילה יכול להיות מורכב ומפרך. תהליך גמילה אומר התבוננות אל תוך הנפש, בחינה של כל תחומי החיים, בניסיון לעשות שינוי אמיתי. אבל, זה שזה קשה, אין זה אומר כי אפשר לעשות שינוי. בשביל זה אנחנו קמים לעבודה בכל בוקר וגם אתם יכולים לשנות את החיים שלכם, אם רק תאמינו בכך.

מכון גמילה מקנאביס, מה הוא כולל

מכון גמילה מקנאביס, זה מרחב מאפשר, המלווה באנשי מקצוע מנוסים וותיקים. הרעיון הוא לשנות את הסביבה של המכור, מין היסוד, מתוך האמונה כי רק בסביבה סטרילית, אפשר לחשוב על החיים בבהירות. במקום בו לא יכולה להיות למכור גישה לחומרים הממכרים, הוא יכול להתחיל ולשאול את עצמו, מה היו הדברים שהובילו אותו להיכנס לאותו מכון גמילה מקנאביס לכתחילה. אנחנו מקפידים לבחור מספר מטופלים מצומצם בכל פעם, כדי להקפיד ולשמור על אווירה אינטימית, לאורך כל תהליך הטיפול.

גמילה מאלכוהול היא משהו שכדאי להתחיל בזמן

האתגר, במקרה של גמילה מאלכוהול כמו גם בגמילה מחומרים אחרים, זה שלעיתים, קשה לשים את האצבע ולהבין, האם מדובר על מקרה שדורש גמילה מאלכוהול או שמא, מדובר על שינוי שאפשר לעבור אותו לבד. בשביל להצליח לפנות לקבלת סיוע עבור גמילה מאלכוהול, אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלה אמיצה ולנסות לענות בכנות, האם אתם יכולים להסתדר בלי המשקה הממכר? האם אתם רוצים שהחיים שלכם יראו אחרת?

גמילה מגראס כמו גם גמילה מכל חומר אחר, זה אפשרי וזה חשוב

החיים שלכם יכולים להיות טובים יותר לאחר גמילה מגראס, אתם פשוט צריכים לצאת לדרך. שוב, השאלה היא תמיד, האם איכות החיים נפגעת? כתוצאה משימוש חוזר בחומר שלא מיטיב אתכם? אם התשובה חיובית, כדאי לפנות לקבלת סיוע מקצועי. אנחנו נהיה כאן, כדי לעזור לכם, להיות שם עבורכם בתהליך. בזכות ניסיון רב שנים, פיתוח תוכניות מיוחדות והתאמה של התהליך הטיפולי לכל אחד, אנחנו יכולים לעזור לכם להפוך את החיים טובים יותר, בריאים יותר, עבורכם.

ממתינים לכם כאן, פשוט דברו איתנו. אנחנו יודעים, זה ממש לא קל, אבל זה רק הצעד הראשון, את השאר נעבור ביחד.

post-thumbnail
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
post-thumbnail
פופרס

פופרס סם מסוכן פופרס הוא כינוי שניתן לקבוצת חומרים כימים בעלי...

קראו עוד >
post-thumbnail
טיפול במכורים קשים - רק במכון גמילה מסודר

מכורים קשים לאלכוהול, סמים, הימורים ועוד חייבים להיות מטופלים אצל...

קראו עוד >
post-thumbnail
הדרך הטובה והנוחה לגמילה

אנשים הנסחפים להתמכרות קשה מגיעים, במקרים קשים, למצב של חוסר...

קראו עוד >
post-thumbnail
אשפוז בעת גמילה – מהי חשיבותו?

תהליך גמילה עקב התמכרות נדרש בסיטואציות מורכבות וכאשר המכור מצוי...

קראו עוד >
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support