כמה אנשים סובלים מהתמכרות בימינו ?

כמה אנשים סובלים מהתמכרות בימינו ?

אחד מכל שבעה ישראלים מוגדר כסובל מהתמכרות. ישנן התמכרויות לחומרים מסוכנים דוגמת סמים קלים וקשים ואלכוהול. וישנן התנהגויות סיכוניות העשויות להופיע כהתמכרות דוגמת הימורים, מין, צפייה בפורנו ועוד. התמכרויות מובילות לפגיעה בשלל מעגלי החיים דוגמת המעגל המשפחתי, החברתי, הכלכלי והתעסוקתי. בנוסף, התמכרות מובילה לפגיעות פיזיות ומנטליות רבות. אל תישארו עם זה לבד, מרכז גמילה מהתמכרויות יכולות להיות הפתרון להפסקת התלות בחומר או בהתנהגות ויציאה לדרך חדשה. זה קשה להכיר בכך ולבקש עזרה, אך השלב הראשון בדרך להחלמה הוא הכרה בהתמכרות. מרכז גמילה שבטיא הינו אחד המרכזים היוקרתיים והמומחים בתחום בישראל. תוכנית שלושת השלבים בה אנו משתמשים הוגדרה כמקצועית ויעילה והצוות הטיפולי שלנו מסור, מכיל, אוהב וקשוב. כל זה ממוקם בתוך מלון בוטיק בלב הטבע הירוק והיפה של ישראל. בואו נצא יחד לדרך חדשה.

האם אני זקוק לשירותי מרכז גמילה מהתמכרויות?

כמובן כי לא ניתן לאבחן עצמנו באמצעות האינטרנט ונדרשים לשם כך אנשי מקצוע, אך הנה כמה סימנים כלליים שיכולים להעיד שאתם או אדם קרוב לכם זקוקים לשירותי מרכז גמילה מהתמכרויות. בהתמכרות נזהה אובדן שליטה על כמות השימוש ואופי הצריכה, יחד עם ניסיונות כושלים להפחתת תדירות השימוש. שימוש מתמשך גם על רקע סיכונים הנוצרים סביב הבעיה, התעלמות ממידע על התופעה והשלכות שליליות כתוצאה מכך. התמכרות עשויה להוביל לבעיות חברתיות ובעיות עם הסביבה הקרובה, כמו גם לפגוע בתעסוקה ופגיעה כלכלית. יתרה מכך, מצב זה מוביל לשלל בעיות בריאותיות וסיכון לבעיות נפשיות. סימני ההתמכרות אינם קלים לזיהוי, אך אם זיהיתם את עצמכם או קרוב לכם בתסמינים אלו ייתכן וכדי לפנות לעזרה מקצועית לייעוץ ראשוני והתאמת מענה.

קצת עלינו

מרכז גמילה שבטיא הוא מרכז גמילה מהתמכרויות מהוותיקים והמוכרים בישראל. בלב הטבע הירוק והפורח, ממוקם מלון בוטיק המכיל בתוכו סדר יום עשיר ושלל מענים טיפוליים הנועדו ליצור החלמה מיטיבה וגמילה מלאה. אנו מאמינים גדולים בהדרגתיות, לכן תוכנית שלושת השלבים שלנו מותאמת בדיוק לקצב אותו חוקרים גילו כי בו מתרחש תהליך גמילה והחלמה. אנו רואים את המטופל בגישה הוליסטית ואמונה בחיבור בין גוף לנפש ליצירת החלמה מלאה. חייגו אלינו לקבלת ייעוץ 058-712-4-712

post-thumbnail
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
post-thumbnail
התחילו עכשיו גמילה מאטנט- ותרגישו בתוצאות באופן מיידי!

אדרל הוא שם המותג של התרופה אטנט, וייתכן שהיא נרשמה...

קראו עוד >
post-thumbnail
איך תגלו איזה מכון גמילה פרטי הכי טוב עבורכם?

מכוני גמילה רבים מבססים את עבודתם על טיפול קבוצתי. המשתתפים...

קראו עוד >
post-thumbnail
פסילוסיבין

פטריות פסילוסיבין או בשמם המוכר, פטריות הזיה, הן פטריות טבעיות...

קראו עוד >
post-thumbnail
כל מה שלא ידעתם על גמילה מקנאביס

שימוש כבד או מתמשך במריחואנה, כמו סמים ממכרים אחרים, עלול...

קראו עוד >