תוכנית גמילה מסמים במרכז גמילה פרטי – כל מה שצריך לדעת

תוכנית גמילה מסמים במרכז גמילה פרטי – כל מה שצריך לדעת

אם הבנתם שעליכם לטפל בבעיית ההתמכרות לסמים ולהיכנס למרכז גמילה מסמים, ייתכן שאתם תוהים למה יש לצפות ואיזו תוכנית גמילה יציעו לי. מרכז גמילה מקצועי יוודא תחילה שאתם בריאים פיזית היות ושימוש ארוך טווח בסמים גורם לתלות פיזית. לאחר מכן, תתחיל את תהליך ההחלמה והשיקום מההתמכרות לסמים או אלכוהול.

גמילה מסמים, גמילה מאלכוהול, גמילה מתרופות – בעזרת תהליך ניקוי רעלים

כאשר אתה שותה אלכוהול או משתמש בסמים במשך שנים, הגוף שלך מייצר תגובה ישירה. כאשר החומר אליו הגוף התרגל המהלך השימוש נעדר מהמערכת תגובה זו מתבטאת בתסמיני גמילה.

תסמיני גמילה הם למעשה ניסיון של הגוף להגיד לנו שהוא צריך בחזרה את הסמים. סימני גמילה יכולים להיות שונים ומגוונים בהתאם לחומרים בהם השתמשת, המינונים אותם צרכת והתנאים הגופניים של כל אדם ואדם.

גמילה עלולה להיות מסוכנת ולעיתים קרובות מצריכה השגחה מקצועית צמודה, ולכן תוכנית גמילה מסמים במרכז גמילה מקצועי תבטיח שאתם בטוחים לאורך כל תוכנית הגמילה.

הצוות הרפואי יעשו הכל כדי לעזור לשמור עליכם בטוחים לאורך כל תהליך הגמילה. במקרים מסוימים הצוות גם יעזרו לכם להתמודד עם תהליך הגמילה בעזרת טיפול תרופתי לא ממכר. טיפול מותאם אישית שיסייע בתוכנית הגמילה ובתהליך ההחלמה והתמודדות עם תסמיני הגמילה.

תהליך גמילה על ידי מפגשי טיפול קבוצתיים

אחד החלקים המרכזיים והחשובים ביותר של תוכנית הגמילה במרכז גמילה הוא העבודה בקבוצה עם אחרים שמחלימים מהתמכרות בדיוק כמוך. ועבודה בקבוצה בתוכניות של תהליך גמילה והחלמה מהתמכרויות מתבצעת בהצלחה רבה בתוכניות גמילה ומרכזי גמילה רבים ברחבי העולם וידועה כיעילה ביותר בתהליכי גמילה.

בעזרת הקבוצה תעבוד על כישורי תקשורת חברתיים, ותקבל תמיכה ושיקוף. אומרים שטוב שאין לכולם יום רע באותו יום. בתוכנית גמילה, תוכל לעזור לאחרים הנאבקים כמוך בהתמכרות שלהם.

טיפול לאחר השהות במרכז גמילה מסמים

תהליך גמילה והחלמה מהתמכרות לתרופות הוא תהליך ארוך ומתמשך, במכון תקבל סביבה קבוצתית שבה הבוגרים ממרכז הגמילה נפגשים כדי לדון בחיים שלהם לאחר הטיפול. ההשתתפות בפגישות היא דרך מצוינת עבור מטפל ממרכז הגמילה לעקוב אחר ההתקדמות של מטופלים.

לאחר שתסיים את השהות במרכז הגמילה או מכון הגמילה זאת הדרך לעקוב אחר התוצאות.

post-thumbnail
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
post-thumbnail
איבוגה

איבוגה הוא שמו של שיח הגדל במהלך כל השנה ביערות...

קראו עוד >
post-thumbnail
מה זה מכון גמילה?

מכורים רבים המחפשים מענה תוהים מה זה מכון גמילה? לא...

קראו עוד >
post-thumbnail
מהי התמכרות?

תהליך התמכרות לסמים או התמכרות לכל חומר אחר זהו מצב...

קראו עוד >
post-thumbnail
מחשבות על רק להיום | מרכז גמילה פרטי שבטיא

לעשות את העבודה או, יגעת ומצאת – תאמין כולנו רוצים לחיות...

קראו עוד >
post-thumbnail
מסר סיום אביאל

קוראים לי אביאל ואני מכור וזה מסר הסיום שלי במרכז...

קראו עוד >
post-thumbnail
סם MDMB

תעשיית הסמים והחומרים הלא חוקיים לא שקטה לרגע ועובדת במלוא...

קראו עוד >