אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

  סגור
  תפריט
  צרו קשר צרו קשר
  חייגו עכשיו חייגו עכשיו
  גמילה מסמים קלים | שבטיא

  תהליך גמילה מסמים קלים

  מכון גמילה מקצועי לתהליך גמילה מסמים

  לרובנו אין מספיק מוטיבציה ונחישות בלי שמישהו ישפיע עלינו. אנשים שמתמכרים לסמים, אלכוהול ומריחואנה. באופן טבעי, זקוקים לעזרתו של מטפל כדי להפסיק עם ההרגלים הרעים שלהם לצמיתות לעיתים באמצעות מכון גמילה ממשלתי או מכון גמילה פרטי.

  הנה חלק מהעזרה שניתן לקחת ולהיעזר כדי להיפטר מהתמכרות לקנאביס וסמים קלים

  ייעוץ עם מטפל אישי לגמילה מסמים במכון גמילה

  ישנם מטפלים מקצועיים המתמחים בגמילה מהתמכרות לסמים, אלכוהול והימורים שיכולים לסייע להתגבר על בעיות נפשיות כמו דיכאון וחרדה ואתגרים נפשיים נוספים שהם המניע להתמכרויות כגון עישון קנאביס, שימוש בסמים וגם אלכוהוליזם.

  מצא מישהו באזור שלך שיכול לעזור לך באופן מקצועי לטפל בחרדה ודיכאון.

  המטפלים עשויים להכיר לך כמה סוגים של טיפולים שסייעו לך להפסיק את ההרגל הרע.

  אם הנך סובל מהפרעות התנהגות הנלוות להתמכרות, ייתכן שיהיה עליך להיעזר בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי כדי להתמודד ולטפל בסוגיה.

  בקשת עזרה של פסיכיאטר

  פסיכיאטר יכול לעזור עם סיוע תרופתי בהתמודדות עם תהליך הגמילה וההתמודדות עם ההתמכרות.

  הצטרפו לקבוצות תמיכה לגמילה מסמים קלים

  כאשר אתה חלק מקבוצת תמיכה, אתה יכול לקבל את המוטיבציה הדרושה ואת העזרה מהקבוצה להפסיק את הרגלי השימוש ולהתחיל בתהליך גמילה מקנאביס.

  הכניסו את עצמכם למכון גמילה פרטי

  אם נכשלת שוב ושוב בניסיונות גמילה עצמאיים ולא הצלחת בכוחות עצמך להפסיק את השימוש והעישון של קנאביס אז כנראה שאתה צריך את הסיוע של מרכז פרטי לגמילה מסמים
  זאת כדי לקבל טיפול אישי ברמה גבוהה ותמיכה הולמת למצב.

  מכון גמילה  מהווה הזדמנות לקבלת טיפול יסודי ומקיף על ידי אנשי מקצוע מנוסים הטיפול מוקדש באופן מלא לגמילה ושיקום מההתמכרות.

  במרכז גמילה פרטי תמצא את כל המרכיבים הנדרשים להצלחתך בתהליך הגמילה –

  מטפלים מומחים ומנוסים בתחום הגמילה וההתמכרויות, פסיכיאטר ונרקולוג מומחה, קבוצת תמיכה, וסביבת החלמה מהשורה הראשונה.

  הכול ברמה מאוד גבוהה ובאינטנסיביות של התייחסות לבעיית ההתמכרות שלך.

  מכון גמילה מסמים קלים

  אוירה משפחתית במכון גמילה פרטי שבטיא

  מכון גמילה פרטי שבטיא, יעניק לך את האווירה המשפחתית התומכת ביותר בנוסף לכל המרכיבים המקצועיים ותכנית טיפול תלת שלבית ייחודית לגמילה מסמים קלים.

  חיים נקיים ללא שימוש והתמכרות לקנאביס שווים הרבה מאוד מכל בחינה ואופן.

   

  גמילה מקנאביס | שבטיא מכרז מגילה מסמים קלים
  התמכרות לקנאביס

   

  גמילה מסמים קלים

  גם התמכרות לסמים קלים וגם התמכרות לסמים קשים דורשות גמילה, טיפול ושיקום. התמכרות לסמים קלים כמו קנאביס יכולה במהירה להפוך להתמכרות חריפה הרבה יותר, הדרדרות לסמים קשים שמהם הגמילה מאתגרת ומורכבת הרבה יותר, ויפה שעה אחת קודם להתחיל טיפול גמילה מסמים קלים על מנת שלא להביא להידרדרות המצב עוד יותר. ישנם מכוני ומרכזי גמילה רבים ברחבי הארץ בהם ניתן לעבור תהליך טיפול מקצועי של גמילה ושיקום, וביניהם תוכלו למצוא מרכזי גמילה יומיים ומרכזי גמילה הכוללים לינה. כך למשל במכון הגמילה 'שבטיא', בו תמצאו תוכניות גמילה מקיפות, במקום דיסקרטי שמבטיח את הטיפול הטוב ביותר.

  גמילה מסמים קלים תופעות הלוואי

  כאשר מדובר בהתמכרות לסמים קלים כמו חשיש או מריחואנה, חשוב להבין שהתהליך מתרחש בצורה מאוד איטית, באופן יחסי, ולכן במקרים רבים האדם המכור איננו מבין כלל שהוא סובל המתמכרות ובעקבות כך לא יפנה לקבלת עזרה. גמילה מסמים קלים היא גמילה לכל דבר, והיא לא מתבצעת תוך יום או יומיים, אלא נדרשת התערבות טיפולית ושינוי התנהגותי של המטופל על מנת להצליח ולהיגמל. תופעות הלוואי בעקבות תלות וצריכה מוגברת של סמים קלים הן למשל עייפות תמידית, חרדה ודיכאון, רצון להסתגר ואף הימנעות מלקיחת חלק בפעילויות חברתיות והעדפה של צריכה עצמית של הסם ועישונו על פניהן. ההתבודדות וההתרחקות חברתית הם אחד הסימנים הבולטים להתמכרות, ולצערנו פעמים רבות החברה החיצונית לא תבין זאת כסימן של התמכרות, אבל כאשר דפוס ההתנהגות המרוחק חוזר על עצמו שוב ושוב, הרי שנדרש לפקוח עין. 

  מכון גמילה פרטי מסמים קלים

  על מנת לעבור תהליך של גמילה מסמים מומלץ לפנות למרכזי גמילה שונים הפרוסים ברחבי הארץ. משך תהליך הגמילה נע במרבית המקרים על פני תקופה של כמה חודשים ועד חצי שנה, ואף יותר אם יש בכך צורך. על מנת לקבל את כל הפרטים ומענה על השאלות הרבות שבוודאי עולות לכם, ניתן לפנות למרכז הגמילה 'שבטיא' המציע תוכנית גמילה מקצועית עם צוות ליווי מיומן ויחס אישי במיוחד. 

  אנחנו כאן למענך…
  החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
  לקבלת פרטים נוספים
  באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬