אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

סגור
תפריט
צרו קשר
חייגו עכשיו

גמילה מתרופות הרגעה ובנזודיאזפינים

גמילה מתרופות הרגעה ובנזודיאזפינים (ואליום, קסנקס, קלונקס וכדומה) יכולה להיות חוויה קשה ולא נעימה ובמקרים מסוימים אף מסוכנת משום תסמיני הגמילה שמלווים את נסיונות הפסקת השימוש בתרופות אלו.

תרופות הרגעה מסוג בנזודיאזפינים הן תרופות מרשם ממכרות שניתנות על ידי רופאים במגוון רחב של מקרים. על אף שבמקרים רבים תרופות אלו ניתנות על ידי מרשם של רופא, שימוש לרעה והתמכרות לתרופות הרגעה הוא נפוץ מאוד. אנשים רבים מוצאים עצמם מכורים ממש ותלויים בתרופות הרגעה, מבלי שהייתה להם כל כוונה להגיע למצב זה, לאחר שימוש וסיוע בתרופות מרשם במקרים רפואיים אמתיים ולגיטימיים. האתגר הגדול בניסיונות גמילה והפסקה עצמאים משימוש בתרופות אלו הן תסמיני הגמילה שיכולים להיות קשים ואף מסוכנים ממש כגון: פרכוסים, התקפי חרדה, נדודי שינה ועוד…

אי לכך, חשוב מאוד ורצוי שתהליך הגמילה ייעשה במרכז גמילה מוכר, בליווי אנשי מקצוע ותחת השגחה רפואית.

הגמילה מבנזודיאזפינים תיעשה לרוב בסיוע של תרופות אשר מקלות בצורה משמעותית את תסמיני הגמילה והופכות את תהליך הגמילה הפיזית והטיפול בהתמכרות לבטוח ונסבל.

במרכז גמילה שבטיא תקבל את התנאים המיטביים בכדי להצליח להיגמל מתרופות הרגעה. החל בהשגחה רפואית, סביבת החלמה מתאימה ותומכת, צוות מקצועי ומנוסה וכלה בטיפול ועזרה תרופתית במידת הצורך בכדי להקל על תסמיני הגמילה.

כמובן שכל מקרה הוא קצת שונה וייחודי, צור קשר לפרטים נוספים ובכדי שנוכל להבין טוב יותר כיצד אנו יכולים לעזור לך.

 

גמילה מתרופות הרגעה, גמילה מתרופות הרגעה ובנזודיאזפינים

אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬