אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬

סגור
תפריט
צרו קשר
חייגו עכשיו

גמילה מבסטים (קראק)

התמכרות ותהליך גמילה מבסטים (קראק) דומה להתמכרות וגמילה מקוקאין. בסטים (קראק), זהו למעשה קוקאין אשר עבר תהליך "בישול" שבו הופך הקוקאין לקראק, חומר שניתן לעשן אותו. הקראק חזק יותר מקוקאין רגיל ונחשב לממכר יותר.

שימוש יתר בקראק כמו בקוקאין עלול לגרום להפרעה בקצב הלב ואף למוות. גמילה מקראק (בסטים) יכולה להיות קשה ולא נעימה אף על פי שבדרך כלל לא תהיה סכנה פיזית של ממש למכור הנגמל. ההתמודדות הגדולה בגמילה וטיפול בהתמכרות לקראק ולקוקאין היא בעיקר נפשית ואין בעובדה זו להפחית מהאתגר ומהקושי שעומדים בפני המכור לבסטים וקוקאין והתלות הנפשית והפסיכולוגית של המכור בסם נחשבת לחזקה ביותר ובמקרה של בסטים (קראק) נכון הדבר אף יותר מקוקאין.

היתרון לגמילה במרכז גמילה מוכר ומקצועי עם כל התמיכה הנפשית, רגשית ולעתים קרובות אף סיוע תרופתי במידת הצורך ובהתאם לצרכים של המכור, הוא משמעותי ביותר.

תסמיני הגמילה מקראק כמו מקוקאין כוללים עייפות וחוסר מנוחה, דיכאון, חרדה, כאבי שרירים, צמרמורות וכמיהה עזה לחזור ולהשתמש בסם למרות הנזקים הרבים שנגרמו למכור בעקבות השימוש וההתמכרות לסם.

במרכז גמילה שבטיא תמצא את התנאים המיטביים בכדי להצליח ולהיגמל מההתמכרות לקראק, החל בסביבת החלמה מתאימה ותומכת, אנשי טיפול מנוסים וכלה בטיפול ועזרה תרופתית במידת הצורך על מנת להקל על תסמיני הגמילה.

כל מקרה הוא קצת שונה וייחודי, צור איתנו קשר לפרטים נוספים ובכדי שנוכל יחד למצוא את הדרך לסייע לך.

 

גמילה מבסטים, גמילה מבסטים (קראק)

אנחנו כאן למענך…
החופש מהתמכרות יכול להתחיל היום!
לקבלת פרטים נוספים
באופן דיסקרטי 058-712-4-712‬